RÖDER EVENT пропонує вам тентові конструкції, які надають багато місця для ваших ідей і дизайнерських рішень. Чи плануєте ви роуд-шоу або корпоративний захід, організовуєте урочистий захід або організуєте спортивний чи культурний захід, ви виявите, що наш асортимент палаток (шатрів, залів, наметів) і послуг поєднує в собі функціональність, естетику і стиль.

Мобільні приміщення від RÖDER EVENT можуть бути швидко і легко адаптовані для відповідності просторовим вимогам заходу: від приватних урочистостей в компанії до масових спортивних заходів за участю десятків тисяч глядачів. Наші мобільні конструкції не пред'являють високих вимог до інфраструктури на місцевості: в більшості випадків наші системи наметів можуть використовуватися де завгодно, незалежно від пропозицій на місці проведення заходу.

Звичайно, ми не тільки допомагаємо вам орендувати або купувати нестандартні шатра і палатки, ми також можемо надати вам підтримку в процесі планування заходів та надати вам всі необхідні послуги з установки, настройки і демонтажу.

У вас є питання щодо палаток RÖDER EVENT? Поговоріть з нами - наша команда експертів сподівається почути від вас!

 

ШАТРО ДЛЯ ЗАХОДІВ - ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ EVENT-ЛОКАЦІЇ

Намети для заходів забезпечують успішну основу для широкого спектру заходів: від невеликої вечірки з нагоди дня народження до святкування компанії, презентацій продуктів, виставок і роуд-шоу до великих музичних або спортивних заходів - відповідний намет забезпечує комфорт, безпеку і затишок, захищає від несприятливих погодних умов і дає кожному проекту «свою родзинку». Універсальність використання мобільного шатру окупається, особливо в разі термінових змін очікуваної кількості відвідувачів.

Успіх заходу залежить від декількох факторів. Центральне значення має відповідне місце проведення заходу, яке відповідає індивідуальним вимогам заходу. Палатки для заходів від RÖDER поєднують в собі безліч важливих функцій: вони доступні в самих різних розмірах - від компактного економного шатру PAGADA серії C-TENS до розширюваної диво палатки "Mega Quattro" з серії P-TENTS - можуть бути індивідуально налаштовані і поєднувати стиль , гнучкість і економічність. Завдяки високоякісним матеріалам і інноваційним деталям, тентові конструкції RÖDER EVENT відносяться до вищого класу приміщень для проведення мобільних заходів.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ НАШИХ ПАЛАТОК EVENT

Приміщення від RÖDER EVENT підходять для широкого спектру сценаріїв застосування в області подій - тут ви знайдете безліч прикладів. Ви хотіли б отримати особисту пораду щодо наших рішень для заходів? Зв'яжіться з нами - ми будемо раді підтримати вас.

дивовижні приміщення для подій "ROADSHOW"

Roadshow - це сучасний спосіб представити компанії, бренди і продукти та рекламувати їх цільовим груповим чином. Щоб цей принцип працював ефективно, потрібні приміщення, які успішно поєднують в собі функціональність, мобільність і естетику, що вражає.

Палатки, шатро і намети для заходів від RÖDER відповідають всім вимогам, що пред'являються до професійного мобільного приміщення в рамках роуд-шоу: вони надзвичайно мобільні і можуть бути встановлені і демонтовані в найкоротші терміни; вони пропонують широкі можливості для складання декоративних елементів і технічних систем, а крім того, вони виглядають вразливо добре. Різноманітні варіанти дизайну дозволяють адаптувати зовнішній вигляд мобільних тентових конструкцій до відповідного корпоративного дизайну.

Ми пропонуємо всі послуги, необхідні для реалізації мобільного приміщення для вашого роуд-шоу з одних рук. Наші менеджери раді допомогти вам з концепцією, складанням і індивідуалізацією - зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше!

Зал SOLUTION, представлення компанії BMW

Зал SOLUTION, представлення компанії BMW

Зал SOLUTION зі спеціальною обшивкою ALEO

Зал SOLUTION зі спеціальною обшивкою ALEO

Павільйон серії B-TENTS, медіа-центр

Павільйон серії B-TENTS, медіа-центр

Павільйон серії T-TENTS, автомобільне roadshow

Павільйон серії T-TENTS, автомобільне roadshow

належна мізансцена для корпоративних подій

Будь то конференція з продажу, презентація компанії, стартап захід або вечірка для співробітників - корпоративні заходи виграють завдяки відповідній основі. Індивідуальне рішення для приміщень сприяє підтримці діалогу з клієнтами, діловими партнерами або працівниками і гарантує, що захід надовго залишиться у ваших спогадах.

Системи тентів від RÖDER EVENT як найліпше відповідають вимогам корпоративного заходу: широкий спектр варіантів вміщує від 50 до кількох тисяч осіб і дозволяє легко встановлювати елементи дизайну і технічне обладнання, таке як системи звуку та освітлення. Гнучке планування приміщення дозволяє налаштовувати різні конференц-зали; Фойє, кухня і багато інших кімнат також можуть бути реалізовані.

Для візуальної адаптації до корпоративного дизайну використовується фасадний елемент «ALEA 2.0», який пропонує яскраві архітектурні акценти: область для друку з висотою бічних сторін до дванадцяти метрів і необмежений вид зовні.

Ми раді особисто проконсультувати вас про численні можливості, які наші приміщення пропонують для ваших корпоративних заходів. Просто поговори з нами!

Павільйон серії B-TENTS, корпоративна вечірка

Павільйон серії B-TENTS, корпоративна вечірка

Корпоративний захід у павільйоні серії B-TENTS

Корпоративний захід у павільйоні серії B-TENTS

Сприятлива атмосфера для святкової нагоди

Сприятлива атмосфера для святкової нагоди

Презентація у мобільному павільйоні RÖDER

Презентація у мобільному павільйоні RÖDER

незабутні враження від палаток і залів для виставок і ярмарок

RÖDER EVENT пропонує великий вибір тентових систем і павільйонів спеціально для проведення виставкових та ярмаркових заходів. Незалежно від того, компактний це інформаційний стенд, велика презентаційна зона або виставковий зал, що вміщає тисячі відвідувачів, - наші рішення для приміщень гарантують ідеальний зовнішній вигляд, який можна легко використовувати після закінчення заходу. Сучасні складальні і кріпильні системи забезпечують особливо швидке і просте складання і розбирання.

ТЕНТ ПЛЕТТАК реалізує павільйони, виставкові зали та виставкові палатки всіх розмірів і вимог - зі спеціальними знаннями, інноваціями і багаторічним досвідом. Ширина  прольоти до 60 метрів, змінна довжина, висота і форма, а також дуже гарне співвідношення ціни і якості роблять павільйони і намети для заходів від RÖDER ідеальним рішенням для проведення виставок.

Ми будемо раді відповісти на ваші подальші питання про наші рішення в області будівництва виставкових стендів. Просто поговори з нами!

Шатро Pagoda для виставкових стендів

Шатро Pagoda для виставкових стендів

Палатки Pagoda і Party зручно з'єднуються між собою

Палатки Pagoda і Party зручно з'єднуються між собою

Великі виставкові площі з павільйонів B-TENTS

Великі виставкові площі з павільйонів B-TENTS

Тимчасовий павільйон для виставки - це зручно і економно

Тимчасовий павільйон для виставки - це зручно і економно

вражаюча атмосфера від приміщень для концертів, вистав та мюзиклів

Такі заходи, як концерти, театральні вистави та мюзикли, пред'являють особливі вимоги до місцевої інфраструктури. Щоб загальновідома «іскра» з'явилася і щоб гості і актори провели незабутній вечір (або день), місце проведення заходу повинно бути якомога більш досконалим - починаючи з зручного розташування, стильного інтер'єру, відповідного до події, і технічного і харчового обладнання.

Багато місця, велика гнучкість і безкомпромісна безпека - все це спрямовано на всі системи залів RÖDER. Зокрема, зали SOLUTION від RÖDER EVENT пропонують безліч дрібних і великих детальних рішень, які роблять концерти та інші живі виступи незабутнім успіхом для всіх учасників: консольна конструкція обходиться без проміжних стійок, які блокують видимість, інноваційна система кріплення дозволяє швидко та легко встановити системи освітлення, звуку та зображень, а модульна конструкція дає можливість встановити окремі зони для входу, фойє, сцену, зону за лаштунками, заклади громадського харчування та багато іншого.

Ми будемо раді відповісти на будь-які ваші питання про зали для проведення заходів RÖDER EVENT особисто!

Великий павільйон для джаз-фестивалю

Великий павільйон для джаз-фестивалю

Зал для фан-зони з прозорим покриттям даху

Зал для фан-зони з прозорим покриттям даху

хороша їжа в приємній обстановці

«Ми їмо очима» - цей вислів відноситься не тільки до красиво представлених страв, а й до нашого безпосереднього обіднього оточення. Ресторатори та готельєри надають величезного значення стильним ресторанам. Але що, якщо в гарну погоду кейтеринг буде проходити частково на відкритому повітрі, або якщо постачальник громадського харчування захоче готувати і представляти свої страви на відкритому повітрі, але захищений від примх матері-природи?

Наметові системи RÖDER EVENT поєднують в собі привабливий дизайн, високу якість виготовлення і хороше співвідношення ціни і якості. Завдяки сучасним інсталяційним системам, системи наметів можуть бути встановлені і демонтовані в рекордно короткі терміни, щоб команда громадського харчування могла швидко і гнучко реагувати на побажання клієнтів або зміни погоди. Наші системи тентів з безліччю варіантів оснащення і декору пропонують стильну атмосферу, яка залишає у гостей позитивне враження.

У вас виникли запитання про наші приміщення «готельного, харчового і ресторанного бізнесу»? Зв'яжіться з нами, і ми будемо раді відповісти!

Дворівневі зали SOLUTION нададуть простір вашому апетиту

Дворівневі зали SOLUTION нададуть простір вашому апетиту

Прозорий дах і стіни та відповідний декор сприяють гарному настрою

Прозорий дах і стіни та відповідний декор сприяють гарному настрою

Використання склопакетів може зробити вашу страву смачніше

Використання склопакетів може зробити вашу страву смачніше

Неповторний екстер'єр палаток BODEGA

Неповторний екстер'єр палаток BODEGA

презентаційні компанії з амбіціями: promotion and showrooms

Досягнете своєї цільової групи безпосередньо на місці з рекламними подіями. Загальний вигляд виставкового залу визначає успіх вашого заходу. Ось чому дизайн і функціональність презентаційного устаткування є найбільш важливі фактори, необхідними для створення привабливої атмосфери, яка демонструє ваш продукт з оптимальним ефектом. У той же час, демонстраційний зал повинен бути гнучким для зовнішнього використання.

ІНДИВІДУАЛЬНА ШОУ-СТУДІЯ

Група компаній RÖDER пропонує широкий вибір наметів, палаток та шатрів для вашої участі у виставці або презентації. Від невеликого шатру PAGODA 3 × 3 м до багатоповерхового рекламного залу SOLUTION ви знайдете ідеальне просторове рішення для вашого продукту.

ТЕНТ ПЛЕТТАК пропонує повний спектр послуг, від етапу проектування до монтажу вашого виставкового залу. Наша команда організаторів заходів проконсультує вас про те, як налаштувати індивідуальну систему наметів у відповідності до змісту вашої рекламної кампанії.

З нашими системами наметів ви можете представити свої продукти в ідеальному світлі в будь-якому місці.

Грандіозні презентації незалежно від місця проведення

Грандіозні презентації незалежно від місця проведення

Представлення нових авто в павільйонах BIG

Представлення нових авто в павільйонах BIG

Презентація BMW в шатрах CUPOLA

Презентація BMW в шатрах CUPOLA

Використання CUPOLA i ATTIKA для реклами PORSCHE

Використання CUPOLA i ATTIKA для реклами PORSCHE

торгові точки - приміщення що підвищують ефективність продажу

При продажу товарів або іншої рекламної продукції особливе значення має середовище продажів: якщо дизайн торгової точки привертає увагу ваших клієнтів і спонукає їх залишитися, це сприяє успіху продажів. Мобільні тентові системи від RÖDER EVENT особливо економічні, мобільні і довговічні - вони ідеально підходять для створення торгових точок.

Ми раді проконсультувати вас про підтримку успіху продажів за допомогою наших мобільних тентових приміщень. Просто поговоріть з нами!

Кубічна конструкція CUPOLA

Кубічна конструкція CUPOLA

Шатро серії PARTY

Шатро серії PARTY

Торгова точка з палатки PARTY

Торгова точка з палатки PARTY

Шатро серії PAGODA

Шатро серії PAGODA

У вас є питання щодо палаток RÖDER EVENT? Поговоріть з нами - наша команда експертів чекає на вас!

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок