Група компаній RÖDER, що базується в Бюдінгені, Гессен, відома у всьому світі своїми сучасними, міцними і візуально привабливими системами павільйонів і залів. Завдяки індивідуальним рішенням в області спорту, заходів, промисловості і торгівлі, громадських послуг і будівництва (та багато іншого!) Група зарекомендувала себе у всьому світі. Її асортимент включає в себе індивідуальні рішення для всіх можливих застосувань: екстравагантні павільйони для заходів надають подіям різних типів комфорт, стиль і атмосферу; мобільні зали об'єднують продуктивність з економічною ефективністю; спеціальні намети для молоді, підрозділів допомоги та урядових організацій пропонують високу ступінь безпеки і мобільності.

Розробка і конструювання, виробництво і дистрибуція: RÖDER Group - це постачальник преміум-класу, який прагне до максимальної задоволеності клієнтів за допомогою безкомпромісного повного сервісу. RÖDER використовує комплексні і стійкі стратегії управління якістю для досягнення цієї мети. Група сертифікована відповідно до європейських стандартів EN ISO 9001: 2008 і EN ISO 14001: 2009

Скрізь, де мобільні системи приміщень необхідні для тимчасового або постійного використання, RÖDER Group пропонує індивідуальні рішення і направляє своїх клієнтів від першої ідеї до завершення проекту.

Історія Групи RÖDER - історія глобального гравця

У 1959 році компанія RÖDER була заснована як компанія з прокату павільйонів з дерев'яним каркасом в Вулферборне (сьогодні Бюдінген), Гессен. У 1965 році компанія розширилася, щоб включити оренду павільйонів зі сталевим каркасом. Через десятиліття був розроблений перший власний продукт: в 1975 році RÖDER випустила на ринок великий павільйон з алюмінієвого каркаса консольного (арочного) типу. Ще через рік компанія заснувала свою першу дочірню компанію за межами Німеччини: RÖDER France SARL в Бове, Франція, стала фундаментом для великого розширення, яке триває й донині.

У 1992 році група RÖDER стала публічною, а рік по тому німецький трейдер сталі Klöckner & Co отримав контрольний пакет акцій. У 1998 році контрольний пакет акцій дістався компанії Plettac AG (виробництво будівельного риштування). У 2002 році група RÖDER вийшла з Plettac AG в результаті викупу акцій. У наступні роки вартість акцій RÖDER різко зросла і стала найбільш прогресивною на німецькому фондовому ринку. У 2007 році Група RÖDER уклала партнерську угоду з Swiss Zurmont Madison Management AG в якості нового мажоритарного акціонера. Завдяки цій співпраці RÖDER увійшла в список 500 найбільших компаній Європи.

2014 рік став поворотним моментом в історії RÖDER: в листопаді група приєдналася до німецької холдингової компанії RAG Foundation, яка виступила в якості консультанта і сприяла подальшому зростанню групи RÖDER.

Сила компанії полягає в оригінальності і універсальності модульних і гнучких систем тентових павільйонів і залів. З шириною прольоту від 3 до 60 метрів, діапазоном довжин і висот, залами до 3 поверхів і незліченними додатками і надбудовами, група RÖDER пропонує ідеальне просторове рішення для приміщень будь-яких потреб - по всьому світу.

МОДУЛЬНІ І ТИМЧАСОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПАВІЛЬЙОНІВ ДО ФІНАЛУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок