SAS-TENTS - намети для надзвичайних ситуацій

намети для карантину і невідкладної допомоги

Незвичні і складні ситуації вимагають спеціального обладнання, яке забезпечує захист і полегшує роботу. Лікарні та організації з надання допомоги потребують універсальних приміщень наметів, щоб утримувати хворих корона-вірусом. Якість і надійність наметів, що використовуються для цих заходів, мають особливе значення.
Намети серії SAS є ідеальним просторовим рішенням для приміщення у якості центру первинного тестування на корона-вірус, а також в якості проходу і допомоги для відділень невідкладної допомоги в клініках.
Завдяки повністю обладнаним приміщенням RÖDER Living всі вимоги для комфортного і безпечного розміщення в карантині будуть оптимально виконані.

огляд наметів для надзвичайних випадків

Намети SAS зарекомендували себе як мобільні приміщення для заходів під відкритим небом, організованих клубами і молодіжними групами; для первинної допомоги постраждалим, наприклад, на великих заходах в якості укриття; в якості медичного намету; для використання поліцією, пожежною службою, військовими і організаціями з надання екстреної допомоги. Мобільні приміщення, такі як гуртові і командні намети, ідеально підходять для тимчасового розміщення людей в рамках гуманітарної допомоги.

Ми допоможемо вам вибрати намет SAS для вас. Просто повідомте нам!

галузь застосування

Будь то цивільний захист або медична служба: намети від RÖDER PUBLIC SERVICES надійно підтримують команди в їх небезпечній роботі і забезпечують захист від вітру і погоди.

ОПТИМАЛЬНА ПІДТРИМКА ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА РЯТУВАЛЬНИКІВ

Для більших заходів, таких як спортивні події, концерти або міські свята, необхідно використовувати медичні послуги. Для забезпечення того, щоб аварійні служби мали оптимальну інфраструктуру на місці, рекомендується використовувати мобільні медичні намети і рятувальні намети. Організації з надання допомоги, пожежні команди, організації з надання технічної допомоги і гуманітарні організації також знайдуть оптимальні мобільні рішення в наметах RÖDER, які підходять для будь-якого сценарію застосування.
Завдяки новітнім складальним системам, медичні та рятувальні намети можна швидко і легко встановити навіть в несприятливих умовах. Високоякісні матеріали та бездоганна якість виготовлення забезпечують стійкість і довготривалий термін використання.

 Хочете дізнатися більше про спеціальні намети SAS? Напишіть нам зараз!

завантаження

    Огляд конструкцій наметів SAS-TENTS RÖDER (0.95 MБ)


feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок