Приміщення для медичної та гуманітарної допомоги

ТИМЧАСОВІ ШПИТАЛІ

Тести та обстеження підозри на випадки коронавірусу, а також карантинне розміщення вже інфікованих пацієнтів мають найвищий пріоритет у поточній коронарній кризі для місцевих органів влади. Для цього терміново потрібні гнучкі, швидко встановлювані намети та зали, які гарантують дотримання високих гігієнічних стандартів.

Наші карантинні намети, які можна розділити на кілька кімнат, допомагають запобігати новим інфекціям і пропонують лікарям та медсестрам безпечну основу для тестування підозр на коронарну хворобу та медичну допомогу інфікованим пацієнтам.

Конструкції RODER на основі каркаса з алюмінію ідеально підходять для швидкого складання медичних, службових і побутових приміщень. 
Легкий каркас дозволяє встановлювати будови без фундаментного підстави за рахунок використання анкерного кріплення або спеціальних вантажів. Конструкції являють собою мобільні будівлі які  відрізняються швидкою технологією складання без використання трудомістких процесів.
Приміщення оснащуються всім необхідним обладнанням, а при неможливості підключення до зовнішніх мереж комунікацій, можуть бути повністю автономними.

corona halls   corona h line

Використання теплих будівель серії H-LINE з підключенням автономних систем кондиціювання, вентиляції, енергопостачання, пожежної безпеки та необхідним медичним обладнанням.

КАРАНТИННІ НАМЕТИ ЗАХИЩАЮТЬ ВІД НОВИХ ІНФЕКЦІЙ
В залежності від місцевих вимог можуть бути створені окремі зони очікування і окремі кабінети для огляду. Гнучка конструкція наших систем також пропонує криті випробувальні станції для розвантаження стаціонарних установ органів охорони здоров'я і лікарень.

Наші намети Corona для проведення тестування і огляду, для швидкого створення карантинних зон або додаткових відділень інтенсивної терапії, готові до використання в дуже короткі терміни.

corona tent 

МОДУЛЬНІ МЕДИЧНІ ПУНКТИ

Готові до використанні медичні блоки контейнерного типу. 

corona avto   

ПРИМІЩЕННЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНИМ УСТАТКУВАННЯМ НА ЕКСТРЕННІ ВИПАДКИ
Наші тентові системи і легкі зали обладнані відповідно до індивідуальних потреб і пропонують мобільні, стійкі до зими приміщення з високим рівнем комфорту для надзвичайних ситуацій, таких як поточна Corona криза. Наші намети для огляду та карантинні намети з ізольованими підлогами, дахами і стінами, а також системами кондиціонування повітря забезпечують безпечне розміщення пацієнтів навіть при більш низькій температурі зовнішнього повітря.

corona box2

 

ОГЛЯД ПЕРЕВАГ наших модульних приміщень:

ШВИДКЕ ЗВІЛЬНЕННЯ МІСЦЬ для розвантаження стаціонарних приміщень

ШВИДКИЙ МОНТАЖ - термін зведення будівлі від одного тижня.

ЛЕГКА КОНСТРУКЦІЯ не вимагає використання важкої техніки, зварювальних робіт, не вимагає фундаментних робіт.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ - пневматичний теплий дах зменшує втрати тепла, що в поєднанні зі стіновими сендвіч-панелями, зводить витрати на опалення до мінімуму.

МОБІЛЬНІСТЬ - конструкції оптимізовані для багаторазового монтажу-демонтажу, їх легко переміщати і модифікувати.

ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ- алюмінієвий сплав наших конструкцій стійкий до корозії і може використовуватися більше 30 років. Покриття тенту - до 9 років.

АВТОНОМНІСТЬ - при неможливості підключення до місцевих мереж, будівля оснащується електрогенераторами, дизельними тепловими гарматами, автономними водонасосними і каналізаційними станціями.

БУДІВЛІ ОБЛАДНАНІ системами опалення, вентиляції і кондиціонування, пожежною сигналізацією і необхідним спеціалізованим обладнанням. Внутрішні перегородки розділяють простір будівлі на функціональні зони і приміщення.

Ми раді консультувати вас про приміщення екстреної медичної допомоги. Звертайтесь до нас!

Нижче ви знайдете важливі дані і розміри для стандартної конструкції тентів для медичної і гуманітарної допомоги.

завантаження

    Намети медичної та екстренної допомоги (0.5 MБ)


feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок