КУПІВЛЯ, ОРЕНДА АБО ЛІЗИНГ - ВСІ ВАРІАНТИ ДОСТУПНІ

Якщо потрібен намет - наприклад, в якості приміщення для вечірок, шатро для заходів або потрібна складська палатка - існують різні варіанти фінансування: якщо конструкція приміщення буде використовуватися протягом більш тривалого періоду, зазвичай рекомендується купити або орендувати її. Якщо тільки разовий захід, такий як вечірка, корпоративна вечірка або інформаційний захід, які мають бути забезпечені «дахом над головою», короткострокова оренда є більш придатною. Тимчасове приміщення також може бути орендоване для подолання недостатності місця - наприклад, якщо склад матеріальних запасів компанії не відповідає раптовому великому замовленню.

Оренда намету або залу від RÖDER гарантує, що ідеально узгодженим буде приміщення яке буде доступне на кілька днів, тижнів або навіть кілька місяців. Якщо тривалість запланованого призначення приміщення виходить за рамки цього періоду, рекомендується лізинг: довготермінова оренда (від 6 місяців до кількох років), що передбачає можливість наступного викупу орендарем орендованого приміщення.

Пропонуємо вам наступні варіанти фінансування наших наметів

ПРИДБАННЯ

У вас є власна система наметів або залів RÖDER - тому вона завжди доступна для вас в найкоротші терміни і необмежений час. Володіння преміум-приміщеннями з багатофункціональним використанням пропонує перевагу в наданні місця навіть для проектів із невизначеною тривалістю, тим самим адаптуючи калькуляцію витрат саме до ваших потреб.

Придбавши палатку або зал RÖDER, ви можете створювати і використовувати просторові рішення в будь який час. Тентові мобільні системи що знаходяться у вашому розпорядженні надають ідеальні умови для довгострокових проектів, де їх можна використовувати, наприклад, як притулок для будівельних майданчиків, або сховища або виробничі зали. Але всі системи від RÖDER надзвичайно універсальні і можуть використовуватися для багатьох інших застосувань. Вони також підходять для багаторазового встановлення та демонтажу. Це дозволяє використовувати наші тенти (шатро, намет, зал) для створення приміщень для незліченних подій широкого кола клієнтів.

ОРЕНДА

Незалежно від того, чи плануєте ви корпоративну подію чи урочисту подію, або вам потрібні короткотермінові презентації, ТЕНТ ПЛЕТТАК надає весь спектр палаткових систем та залів саме відповідно до ваших потреб та ідей.

Оренда намету або залу RÖDER дозволяє створити ідеальне просторове рішення на короткий або середній термін. Швидке складання та демонтаж тентових конструкцій нашими кваліфікованими співробітниками - це найшвидше рішення для створення приміщення для вирішення короткочасних потреб або разових подій. Перш за все, оренда мобільних конструкцій RÖDER пропонує перевагу у пошуку професійних рішень для внесення змін в останню хвилину.

Процес оренди приміщення замість її покупки дає переконливі переваги: порівняно з покупкою, оренда вимагає значно менших фінансових вкладень. Коли подія закінчується, а разом з цим і строк корисного використання тимчасового приміщення, його можна швидко і легко демонтувати і повернути. Це дозволяє уникнути забруднення навколишнього середовища колишніми спорудами, які більше не потрібні і врятувати їх від руйнування через припинення їх використання.

ЛІЗИНГ

Отримайте вашу систему наметів або залів RÖDER на привабливих умовах з нашими універсальними варіантами лізингу. З нами ви знайдете більше, ніж просто приміщення, яке ідеально підходить для вас; Ви також отримаєте кращі варіанти фінансування від відомих лізингових партнерів.

Ми пропонуємо намети на будь-який бюджет! Ми раді надати всебічну консультацію щодо фінансування, оптимально підібрану до вашої ситуації

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок