Новини ТЕНТ ПЛЕТТАК

Склад логістичний теплий H-LINE 20 х 25 м

Влітку 2020 року встановлено склад логістичний утеплений на основі конструкції H-LINE Röder, довжиною 25 метрів і шириною 20 метрів.

 

Детальніше

Оренда павільйона Big Tent, Львів

До Львова доставлений і змонтований тимчасовий тентовий павільйон серії Big Tent площею 1200 квадратних метрів.

 

Детальніше

Склад логістичний теплий H-LINE 30 х 200 м

Навесні 2020 року ТЕНТ ПЛЕТТАК встановила склад логістики утеплений на основі конструкції H-LINE Röder, завдовжки 200 метрів і шириною 30 метрів.

 

Детальніше

Фінал Ліги Чемпіонів UEFA на найвищому рівні!

У травні 2018 року в Україні в Києві було проведено фінал Ліги Чемпіонів UEFA серед кращих чоловічих та жіночих футбольних клубів Європи. До цієї події фірма ТЕНТ ПЛЕТТАК встановила наметове містечко з тентових конструкцій RÖDER на території стадіону Олімпійський для прийому поважних гостей з Європи. Окремий тентовий павільйон був встановлений на території стадіону Динамо імені Валерія Лобановського до фіналу Ліги Чемпіонів UEFA серед жіночих команд.

 

Детальніше

Павільйон тентовий BIG TENT 20 х 40 м Гребінки

Встановлено тимчасовий тентовий павільйон BIG TENT 20 х 40 метрів з підлогою для проведення виставки техніки для сільського господарства.

 

Детальніше

Фінал Євробачення 2017 у Києві

Після того як у 2016 році на конкурсі Євробачення перемогла Джамала з піснею 1944, Україна отримала право на проведення фінальної частини Євробачення 2017. Для організаторів постала задача достойно представити міжнародний конкурс європейського масштабу на відповідно високому рівні. І у нагоді знову стала фірма ТЕНТ ПЛЕТТАК.

 

Детальніше

Подія у ботанічному саду BIG TENT 20 x 40 м

Змонтований тимчасовий тентовий павільйон BIG TENT 20 х 40 метрів на подіумі з будівельного риштування для події святкування весілля.

 

Детальніше

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок