Зали для сільського господарства від RÖDER - надійні та стійкі навіть без фундаменту

З технічної точки зору, для сільськогосподарського цеху не потрібно фундаменту. Будівництво фундаменту все ще рекомендується за умови, що одночасно використовуються суцільні стіни, або якщо будівельна адміністрація пред'являє відповідні вимоги. Якщо сільськогосподарські зали залишаються - в залежності від держави де вони використовуються - тільки на період від трьох до шести місяців, дозвіл на будівництво не потрібен. Особливо в області залів сільськогосподарського призначення існують різні виключення - рекомендується раннє залучення відповідального будівельного органу.

Основні елементи тентових конструкцій RÖDER
Основні елементи легкого залу RÖDER

У вас є питання щодо легких залів або промислових наметів? Зв'яжіться з нами!

 

КОМПЛЕКСНІ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Навіс
Навіс
 • Дах
 • Захист від дощу і сонця
 • -
 • -
 • -
Неутеплений
Неутеплений
 • Дах і стіни
 • Захист від дощу і сонця
 • Захист від вологи
 • -
 • -
Утеплений
Утеплений
 • Дах і стіни
 • Захист від дощу і сонця
 • Захист від вологи
 • Захист від конденсату
 • Температурний режим
ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
 • Термічне покриття даху
 • Відвід дощової води
 • Завантажувальна рампа
 • Ворота-ролети електричні
 • Системи вікон і дверей

 

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ТЕНТОВІ ЦЕХА ВІД RÖDER: ЧОТИРИ КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ

ГНУЧКІСТЬ

Сільськогосподарські приміщення повинні відповідати на безліч вимог і використовуватися в різних цілях: як машинний зал для захисту сільськогосподарської техніки, як склад для фруктів і овочів або навіть як сарай для утримання худоби. Тимчасові зали від RÖDER можуть бути індивідуально адаптовані для всіх можливих сценаріїв застосування та пропонують велику гнучкість з точки зору розміру, планування приміщення і обладнання.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Якщо є тимчасова потреба в більшому просторі, наші сільськогосподарські зали забезпечують швидку допомогу. Але навіть якщо розширення площі в сільському господарстві плануються на довгострокову перспективу, тимчасові зали від RÖDER пропонують особливо економічну, гнучку альтернативу міцним стаціонарним будівлям: привабливе співвідношення ціни і якості, можливість оренди залу замість його покупки. і значно менше зусилля для подальших змін приміщення, що дозволяє економити час і гроші.

МОБІЛЬНІСТЬ

Зокрема, в сільськогосподарському секторі додаткові потреби в площі можуть виникати швидко і незаплановано, особливо якщо потрібна додаткова площа в найкоротші терміни. Якщо додаткова площа через деякий час стане непотрібна, тоді частина стаціонарного залу не використовується. У цьому випадку рішення для тимчасового приміщення від RÖDER можна не тільки швидко налаштувати, але і демонтувати так само швидко - площа приміщення стає вільною. Операційні витрати не продовжують працювати безглуздо.

У ВАС Є ЗАПИТАННЯ ЧИ ПОТРЕБА В ПОРАДІ? ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +38 044 364 9334


ЗАЛИ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ВІД ФАХІВЦІВ RÖDER

Наші сільськогосподарські цехи характеризуються високою якістю з точки зору матеріалів, конструкції і обробки. Наша команда надає компетентні консультації і винятковий сервіс і завжди готова допомогти нашим клієнтам. Ми надаємо великого значення задоволеності клієнтів - день за днем, від проекту до проекту.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ЗАЛІВ

Якщо сільськогосподарський зал повинен обслуговуватися кондиціонерами особливо економічно, рекомендується використовувати сучасний тент з теплоізоляцією даху завдяки наповненням повітрям.

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ЗАЛИ - ГНУЧКІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

У сільському господарстві зали зазвичай використовуються під час сезону збору врожаю або для зберігання різних пристроїв і машин.
Ці павільйони дуже часто використовуються в якості сільськогосподарського складу. Тут зберігаються фрукти та овочі або рослини, а також корми і солома. Тракторам, комбайнам і багатьом іншим машинам також необхідно місце для зберігання. Сільськогосподарські намети також використовуються під час сезону збору врожаю. Тут можна розмістити пакувальні і сортувальні лінії.

 

павільйон сільськогосподарський на час збору врожаю

павільйон сільськогосподарський на час збору врожаю

Тентове укриття для обробки ділянки ґрунту

Тентове укриття для обробки ділянки ґрунту

 

МЕХАНІЧНІ ЦЕХИ З ОСОБЛИВИМИ ВИМОГАМИ ДО ПАЛАТОК

Машини для сільського господарства мають дуже високотехнологічні пристрої, які повинні бути добре захищеними. Відповідна тентова конструкція для такого приміщення є найкращим рішенням. Павільйон працює як захисне покриття для машин і інших пристроїв, які мають високу вартість. Вартість зберіганих машин часто перевищує вартість всього залу, тому вам слід подумати - чи не є будівництво машинного залу найкращим рішенням.

 

Павільйон для зберігання техніки та інвентарю

Павільйон для зберігання техніки та інвентарю

Використання тентового укриття в скотарстві

Використання тентового укриття в скотарстві

 

ЯКЩО ХОЧЕТЕ ЩОБ ВСЕ БУЛО ШВИДКО - ПРОПОНУЄМО ЗАЛИ ШВИДКОГО ЗВЕДЕННЯ

Бізнесмен сільського господарства повинен дуже швидко адаптуватись до ситуацій що виникають зовсім раптово. Вони можуть бути дуже різних видів, наприклад, зал швидкого зведення в залежності від застосування. Відповідні системи залів для сільського господарства можуть тут бути дуже корисними. Це означає, що вирішення ситуації може бути гнучким і не потрібно довго чекати, коли буде побудований відповідний зал.

У ВАС Є ЗАПИТАННЯ ЧИ ПОТРЕБА В ПОРАДІ? ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +38 044 364 9334

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок