Спортивні заходи пред'являють найрізноманітніші вимоги до приміщень в яких вони відбуваються: з одного боку, спортивні споруди певних видів спорту повинні бути добре і надійно побудовані - з іншого боку, спортсменам, офіційним особам і глядачам потрібні ексклюзивні кімнати, де вони можуть стежити за спортивними подіями, відпочивати або обідати з комфортом.

ТЕНТ ПЛЕТТАК пропонує ефективні просторові рішення в області гостинності, вендингу, мерчендайзингу і спортивних споруд, які ідеально відповідають різним вимогам. Системи палаток і залів від RÖDER підходять як для невеликих регіональних заходів, так і для всесвітньо відомих великих заходів з десятками або сотнями тисяч відвідувачів.

Як першокласний постачальник мобільних приміщень, RÖDER SPORT підтримує спортивні заходи по всьому світу протягом десятиліть. Проекти на сьогоднішній день включають літню і зимову Олімпіаду, Формулу 1, фінал Ліги чемпіонів УЄФА, чемпіонати світу з широкого спектру спортивних дисциплін і змагання з автоспорту. Системи палаточних спортивних споруд надають простір для занять практично у всіх дисциплінах, а зали для активного відпочинку і катання на конях були розроблені спеціально для кінного спорту.

Ми будемо раді допомогти вам вибрати правильне рішення для вашого проекту. Просто поговори з нами!

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ СПОРТИВНИХ ПАЛАТОК RÖDER SPORT

Портфель RÖDER SPORT включає в себе широкий спектр приміщень для спортивних заходів - від ексклюзивних готельних палаток до функціональних спортивних споруд. Звичайно, ми раді проконсультувати вас особисто і допомогти в плануванні вашого спортивного заходу. Поговоріть з нами - наша команда рада познайомитися з вами і вашим проектом!

гостинність зі стилем і комфортом

"Гостинність" від RÖDER SPORT - це захоплені гості, вражені спонсори та успішні заходи, які надовго залишаться в пам'яті їх відвідувачів. Системи наметів і залів від RÖDER забезпечують спортивну насолоду в ексклюзивній атмосфері і пропонують всі зручності, які роблять захід особливим.

Завдяки своїм архітектурним акцентам і численним опціям обладнання наші мобільні палатки стають ідеальною концепцією гостинності для успішних спортивних заходів. Портфоліо включає в себе галереї, внутрішні дворики і скляні фасади, широкий асортимент підлог, декоративних елементів, системи освітлення і кондиціонування, зони громадського харчування і санвузли - і багато, багато іншого.

Ми пропонуємо всі послуги, необхідні для реалізації комплексної концепції мобільного приміщення для вашого спортивного заходу - звичайно, все з одних рук! Наші менеджери проектів супроводжують вас по запиту від першої концепції до вирішення проекту "під ключ". Звучить цікаво? Просто зв'яжіться з нами, ми будемо раді проконсультувати вас!

Зона громадського харчування

Зона громадського харчування

Фан-зона ЄВРО 2012, Львів

Фан-зона ЄВРО 2012, Львів

Медіа-центр ЄВРО 2012, Донецьк

Медіа-центр ЄВРО 2012, Донецьк

Інтер'єр медіа-центру, Україна

Інтер'єр медіа-центру, Україна

торгові площі для вендингу і мерчендайзингу

Наші концепції мобільного простору від RÖDER SPORT пропонують торгові зони, які сприяють продажам, які можуть бути адаптовані до умов будь-якого спортивного заходу з відповідним брендування і індивідуальним оформленням. Незалежно від того, чи використовуються торгові автомати для напоїв і закусок або для маркетингу товарів і товарів для фанатів, наші мобільні палатки і шатри підтримують кожну стратегію продажів. Окремо стоять намети і зали доступні в різних прольотах і можуть бути швидко і легко встановлені і демонтовані завдяки їх сучасним системам з'єднання і анкерного кріплення. Широкий асортимент аксесуарів включає в себе освітлення, кондиціонування та акустичні системи, різні двері, ворота, вікна і підлогу, а також стильні декоративні елементи.

Ми також із задоволенням відповімо на ваші запитання про наші рішення для приміщень в сфері вендингу і мерчендайзингу особисто. Не соромтеся зв'язатися з нами!

Ми пропонуємо всі послуги, необхідні для реалізації мобільного приміщення для вашого роуд-шоу з одних рук. Наші менеджери раді допомогти вам з концепцією, складанням і індивідуалізацією - зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше!

Торгові зони на спортивних заходах

Торгові зони на спортивних заходах

Оформлення брендування спортивних товарів

Оформлення брендування спортивних товарів

мобільні спортивні споруди - функціональні, ефективні, захищені

Заняття спортом на відкритому повітрі в основному залежать від погоди. Дощ і вітер заважають спортсменам досягати максимальних результатів, напружують нерви гостей і офіційних осіб і швидко псують спортивні змагання. З мобільними системами наметів і залів від RÖDER SPORT багато видів спорту стають незалежними від погоди - в той же час архітектурні особливості та індивідуальний дизайн створюють незабутнє враження у спортсменів, спонсорів і гостей.

Всі концепції приміщень можуть використовуватися як постійно, так і тимчасово. Різні варіанти конструкції і дизайну дозволяють адаптуватися до таких видів спорту, як теніс, футбол, плавання і багато інших. Важливо, щоб індивідуальні особливості та вимоги виду спорту були прийняті до уваги, щоб забезпечити атлетам, залученим в нього, найкращу можливу підтримку.

Ми раді проконсультувати вас про різні варіанти мобільних приміщень від RÖDER SPORT. Наша команда з нетерпінням чекає вашої відповіді!

Палаточне містечко до ЛЧ 2018 Київ

Палаточне містечко до ЛЧ 2018 Київ

Сучасний критий тенісний корт

Сучасний критий тенісний корт

Штучна льодова ковзанка, Україна

Штучна льодова ковзанка, Україна

Тренувальний критий корт для тенісу

Тренувальний критий корт для тенісу

стильні і функціональні манежі для їзди на конях

Протягом десятиліть RÖDER Group була досвідченим партнером для багатьох всесвітньо відомих спортивних заходів. Центр верхової їзди з кінного спорту був розроблений у співпраці з відомими об'їзниками, представниками кінного спорту і коноводами для задоволення індивідуальних вимог індустрії спортивних змагань без компромісів. Результат: гнучкі, функціональні і стильні умови для коней і вершників, які знайшли своє місце в преміальному сегменті.

Всі зали що пропонуються для змагань і тренування відповідають найвищим стандартам комфорту і безпеки; Різні варіанти обладнання та широкий асортимент аксесуарів доповнюють лінійку продуктів наметів Equitent.

Звичайно, ми раді допомогти вам з дизайном відповідного кінного шатру для вашого спортивного заходу. Просто зв'яжіться з нами!

Тентові манежі для коней

Тентові манежі для коней

Палатка для виїздки коней

Палатка для виїздки коней

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок