В писанні сказано: «Спочатку було слово.» ... У ТЕНТ ПЛЕТТАК кажуть: спочатку проект - розрахунки, а потім діло. Грамотна розробка проекту - це майже половина справи. Організація будь-якого заходу потребує максимальної відповідності конструкції приміщення формою і змістом запланованої вами події, або якомусь особливому способу застосування, наприклад, склад або ангар. Приміщення також має створювати відповідну атмосферу, сприяти приємному спілкуванню відвідувачів і надовго залишатися в пам'яті всіх його учасників. Рішення такого складного і відповідального завдання можливо тільки при розробці добре продуманого проекту.

Для розробки таких проектів в складі ТЕНТ ПЛЕТТАК працює група фахівців високої кваліфікації які мають достатній практичний досвід таких робіт.
У разі необхідності ми підключаємо до проекту найдосвідченіших дизайнерів і технічних фахівців, які забезпечать вам не лише підтримку вашого корпоративного стилю або сімейних традицій, а також технічну підтримку у вигляді систем електроживлення і кондиціонування, мереж передачі даних, сценічне обладнання та інше.

Після затвердження проекту ви можете скористатися послугами наших професійних монтажників. Використовуючи власний логістичний центр, у складі якого є автопарк і вантажні-розвантажувальні машини та механізми, ви можете розраховувати на своєчасне виконання плану по установці вашого приміщення. Одночасно технічні і дизайнерські групи займаються усім необхідним технічним забезпеченням, оформленням корпоративного стилю і дизайнерською підготовкою.

Установка мобільного приміщення виконується в суворій відповідності з технічними вимогами, встановленими для даної конструкції. Технічне забезпечення необхідним обладнанням і дизайнерське оформлення виконується з дотриманням всіх встановлених норм і правил техніки безпеки і вимог пожежної безпеки.

Якщо у вас виникли питання стосовно розробки проекту та монтажу тентового павільйону - звертайтесь до наших фахівців, які із задоволенням допоможуть Вам.

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок