Ангари та зали для складів та логістики : міцні, гнучкі, економічні

В багатьох випадках складський ангар вважається «летючою конструкцією», для якої не потрібні класичні дозволи на будівництво. Однак в деяких випадках необхідно отримати експортну ліцензію. Тому доцільно провести відмінність між варіантами, які не потребують дозволу і які вимагають дозволу: наприклад, складські ангари не потребують ліцензії, якщо вони не перевищують площу підлоги в 75 квадратних метрів або висоту в п'ять метрів і засновані на стійкій конструкції.

Залежно від держави, ці ангари можуть бути встановлені на термін до трьох місяців без дозволу на будівництво і до шести місяців з винятковим дозволом. Якщо ангар для зберігання товарів не відповідає цим вимогам, для початку установки потрібен дозвіл на виконання, про що задокументовано в книзі для ангарів. Інспекція ангарів, яка також необхідна і за яку відповідає орган з нагляду за будівництвом міста, також заноситься в окремий журнал.

Основні елементи тентових конструкцій RÖDER
Основні елементи легкого залу RÖDER

КОМПЛЕКСНІ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Навіс
Навіс
 • Дах
 • Захист від дощу і сонця
 • -
 • -
 • -
Неутеплений
Неутеплений
 • Дах і стіни
 • Захист від дощу і сонця
 • Захист від вологи
 • -
 • -
Утеплений
Утеплений
 • Дах і стіни
 • Захист від дощу і сонця
 • Захист від вологи
 • Захист від конденсату
 • Температурний режим
ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
 • Термічне покриття даху
 • Відвід дощової води
 • Завантажувальна рампа
 • Ворота-ролети електричні
 • Системи вікон і дверей

У вас є питання щодо залів легкої конструкції або промислових наметів? Повідомте нам!

 

СКЛАДСЬКІ АНГАРИ ВІД RÖDER: ШІСТЬ НАЙВАЖЛИВІШИХ ПЕРЕВАГ

ГНУЧКІСТЬ

Ангар для складування є гнучкою у багатьох відношеннях: питання з обсягами сховища або питання в доступній виробничій площині можуть бути швидко і легко подолані - і, якщо потрібно, мобільний тентовий ангар можна легко і швидко збільшити. Крім того, місце розташування ангару можна змінити в дуже короткі терміни, якщо це необхідно для задоволення нових або змінення раніше прийнятих вимог.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

У порівнянні з монолітним складом, складські ангари, як правило, набагато дешевше - як у розмірі інвестицій, так і з витратами на експлуатацію. Крім того, властивості і розташування такого промислового ангару можуть бути змінені в будь-який час. У разі використання масивного стаціонарного залу такі коригування часто пов'язані з високими витратами і великою кількістю часу.

МОБІЛЬНІСТЬ

Якщо потреба в складі або виробничому просторі стає непотрібною, ангар може бути демонтований протягом дуже короткого часу. Вільний простір може бути використано для інших цілей.

 ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Ангари для складів від RÖDER можуть бути індивідуально налаштовані, щоб ідеально адаптувати їх до різних сфер застосування. Починаючи з розміру, інтер'єру, планування приміщення і технічних засобів до інноваційної модульної конструкції: ці ангари чи зали можуть бути приведені у відповідність до вимог практично всіх мислимих проектів.

 МІЦНІСТЬ

Високоякісні сучасні матеріали, які використовуються при виготовленні тенту і профілів складських конструкцій, забезпечують особливо високий рівень стійкості до погодних умов. Тому наші ангари і промислові зали підходять для використання на протязі року в самих різних кліматичних умовах. Висока стійкість мобільних ангарів дозволяє встановлювати їх на різних поверхнях і забезпечує стійкість під час вітру і негоди.

 ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ангари для складування і промисловості характеризуються інноваційною системою монтажу, яка значно спрощує і прискорює встановлення і демонтаж мобільних складських приміщень. Продумана конструкція ангарів підвищує мобільність і робить переміщення, зміну площі та форми особливо ефективними.

 

СКЛАДСЬКА ПАЛАТКА ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Навіси та ангари для зберігання мають високоякісні тенти з ПВХ в поєднанні з міцним анодованим алюмінієм. Це забезпечує чудову стабільність, тому намети для зберігання також дуже підходять в якості мобільних робочих місць. Ці приміщення також популярні в якості ангарів для розміщення транспортних засобів. В сільськогосподарському секторі складські ангари є ідеальним рішенням для зберігання кормів для тварин. Наметові комплекси для сільського господарства також добре зарекомендували себе як приміщення для великої рогатої худоби. Ангари для зберігання - склади - дуже міцні, а також захищають від атмосферних впливів, що робить їх дуже універсальним і, перш за все, практичним просторовим рішенням.

АНГАРИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ - СТІЙКІ ДО МОРОЗІВ І МІЦНІ

Ангари для зберігання не тільки дуже міцні і стійкі, але і захищають від морозів. Це робить їх ідеальним рішенням, коли мова йде про розширення приміщень, будь то для бізнесу або в особистих цілях. Маленькі приміщення для зберігання також можуть успішно використовуватись ​​в приватній власності. Там можна зберігати багато садових інструментів, і всі майстри дозвілля можуть займатися там своїм хобі.

Снігове навантаження і ґрунт

Наметовий склад може також використовуватися дуже добре взимку, бо навіть снігові навантаження не становить для нього проблем. Складські ангари витримують снігові навантаження до 131 кг/м² або одноразові навантаження 255 кг/м² при невеликому прольоті (ширині конструкції).

Ангари для зберігання зазвичай встановлюються на твердому ґрунті такий як асфальт або тротуар. У разі, якщо відповідний ґрунт відсутній, ми, звичайно, також пропонуємо рішення. Ми будемо раді допомогти!


КУПУЙТЕ СКЛАДСЬКУ ПАЛАТКУ ДЛЯ РІЗНИХ ПОТРЕБ

Купівля наметового містечка особливо вигідна в комерційних цілях. При будівництві або ремонті будинків в ангарі можна безпечно зберігати різні товари, такі як будівельні матеріали, машини та інше обладнання. Намет для зберігання також може бути використаний в якості мобільного виставкового простору, а не тільки як ваші власні приміщення. Завдяки високій гнучкості, тентові склади можна легко використовувати в інших місцях.

Саме тому, що складські та робочі ангари повинні бути дуже універсальними, вони пропонуються в дуже різних розмірах і конфігураціях, щоб повністю задовольняти відповідні вимоги. Тому, звичайно, ціни на складські конструкції теж різняться. Те ж саме відноситься і до вартості оренди тентового складу.

 

Внутрішній вигляд складського приміщення легкої конструкції

Внутрішній вигляд складського приміщення легкої конструкції

Склад з

Склад з "теплим" дахом і стінами - рівень стаціонарного приміщення

 У ВАС Є ЗАПИТАННЯ ЧИ ПОТРЕБА В ПОРАДІ? ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +38 044 364 9334

 

ТИМЧАСОВЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ В СКЛАДСЬКОМУ АНГАРІ

Ангари для зберігання - склади - підходять не тільки для короткочасного або тривалого зберігання товарів, матеріалів або обладнання, але також можуть використовуватися для зовсім різних цілей - наприклад, в якості тимчасового робочого місця. Захищене середовище складського ангару забезпечує широкий спектр діяльності - від будівельних і ремонтних робіт до класичної офісної роботи. Напівпрозорі тенти забезпечують достатню яскравість протягом дня.

ЗАХИСТ ВІД КОНДЕНСАТУ: СКЛАДСЬКІ АНГАРИ RÖDER ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ТЕНТИ

Конденсація відбувається, коли вологе повітря потрапляє на холодну поверхню. У ангарі для складу, в якому товари повинні зберігатися добре захищеними, поява конденсату на внутрішній стороні даху може призвести до проблем: вода стікає і в гіршому випадку викликає пошкодження товарів що зберігаються. Наші складські приміщення знижують утворення конденсату завдяки використанню наповнених повітрям двошарових теплових тентів для даху, які оптимізують кліматичні умови всередині складу.

МІЦНІ ТЕНТИ "Low-Wick"

Залежно від вимог і мети, ангари для складування використовуються безперервно протягом тривалого періоду часу. Тому зовнішній тент такого намету піддається впливу зміни погодних умов, таких як вітер, дощ, сніг і сильне сонячне світло. Тентовий матеріал «Low-Wick», який використовує RÖDER, запобігає шкідливій дії вологи на внутрішню поверхню тенту, навіть якщо він порвався. Цей матеріал був розроблений для довгострокового використання і характеризується найвищою міцністю і стійкістю - зазвичай десять років використання легко досяжний строк і навіть ще довший.

Архітектурна тканина з ПВХ покриттям щільністю 650 гр/м2 з двох сторін оброблена спеціальним лаком. Завдяки таким покриттям, архітектурні тканини набувають так званий «Low-Wick» -ефект. Дана тканина стійка до ультра фіолетового випромінювання, температурних коливань та вогнетривка. Має високу тепло- і морозостійкість, залишається гнучкою і еластичною при температурах від -30 до +70°C. Це прекрасний ізоляційний матеріал.

В ЯКОСТІ ФУНДАМЕНТУ -  РІЗНОМАНІТНЕ ҐРУНТОВЕ ПОКРИТТЯ

Залежно від поверхні встановлення, призначення і очікуваного терміну служби можна використовувати різні варіанти покриття стін та підлоги складського ангару. В принципі, ангар від RÖDER може бути встановлений ​​на будь-якій поверхні - на лузі, землі, гравії, піску і навіть на воді. Фахівці ТЕНТ ПЛЕТТАК враховують стан надр на етапі планування і подбають про вибір відповідного фундаменту.

Примітка: настінне / підлогове покриття не є системою гідроізоляції.

У вас є питання щодо залів легкої конструкції або промислових ангарів? Напишіть нам!

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок