Промислові та складські тентові конструкції від RÖDER пропонують ідеальні тимчасові або постійні приміщення для сервісних, торговельних і промислових компаній. Будь то короткострокове збільшення попиту або довгострокове розширення складу - ми надаємо мобільні, гнучкі і економічні зали та палатки, які точно відповідають вашим вимогам і оптимально підтримують ваші бізнес-процеси. Портфель складів і промислових наметів включає в себе індивідуальні рішення в галузі логістики і складування, виробництва, обслуговування і складання, сільського господарства, гуртової та роздрібної торгівлі, а також торгових залів.

Всі зали і намети характеризуються добре продуманою конструкцією, яка поєднує в собі стійку мобільність зі статично перевіреної стійкістю і широкими можливостями розширення та оснащення. Наше зобов'язання перед вами не обмежується орендою або продажем складів і промислових залів - ми супроводжуємо вас за запитом, починаючи з першого етапу планування і закінчуючи установкою вашого приміщення під ключ.

Ми відповімо на ваші запитання про наші рішення для приміщень і допоможемо вам у плануванні та реалізації ваших проектів - просто зв'яжіться з нами!

ОГЛЯД НАШИХ ПРОМИСЛОВИХ ПАЛАТОК І ЗАЛІВ

ТЕНТ ПЛЕТТАК спеціалізується на складах і промислових залах RÖDER INDUSTRY & TRADE для сервісних, торговельних і виробничих компаній. Три промислових зали серії S-Line, H-Line і T-Line пропонують індивідуальні приміщення на тимчасові або постійній основі для всіх вимог і переконливі з точки зору безпеки та економічності.

Ми будемо раді допомогти вам вибрати правильне рішення для вашого проекту. Просто поговори з нами!

Мобільні майстерні з виробництва, обслуговування і складання

Мобільні виробничі, обслуговчі та складальні цехи від RÖDER INDUSTRY & TRADE легко відповідають всім галузевим вимогам. Незалежно від того, чи буде вже зведене приміщення розширюватися за рахунок нових будівель в довгостроковій перспективі, або буде задовольнятися короткочасне зростання попиту - системи мобільних залів RÖDER відповідають всім завданням і пропонують багато місця для виробничих приміщень, майстерень і офісів.

Гнучкі рішення для приміщень від RÖDER характеризуються плануванням приміщень на основі потреб і проектів, великим портфелем аксесуарів з новітніми системами освітлення, кондиціонування, опалення і підлогових покриттів, вигідними умовами оренди та купівлі, а також продуманою, надзвичайно стабільною конструкцією.

Все з одних рук: ми супроводжуємо вас від першої концепції до реалізації вашого індивідуального залу. Просто поговоріть з нами, щоб дізнатися більше!

Виробничі процеси під укриттям з тентового навісу

Виробничі процеси під укриттям з тентового навісу

Накриття з тенту частини даху будинку для ремонтних робіт

Накриття з тенту частини даху будинку для ремонтних робіт

ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЛЕГКІ ПАЛАТКИ ТА ЗАЛИ ШВИДКОГО ВСТАНОВЛЕННЯ

 

Склади і логістичні зали для вашої оптимальної логістики і зберігання

Завдяки мобільним логістичним та складським залам RÖDER INDUSTRY & TRADE ми допомагаємо вирішувати важливі проблеми для багатьох компаній зі складами, щоб запобігти втраті продажів. Приміщення від RÖDER ідеально підходять для короткочасних рішень, але також можуть використовуватися в довгостроковій перспективі завдяки своїй перевіреній стабільності, високій якості матеріалів і якості виготовлення. Особливо економічний фактор використання - консольна конструкція яка дозволяє встановлювати наші зали в більшості випадків без отримання дозвольних документів.

Додаткове обладнання дозволяє адаптувати наші зали до самих різних галузей застосування: спеціальні системи воріт і дверей забезпечують швидкий і ефективний доступ, елементи фасаду і різні варіанти тентів забезпечують успішний зовнішній вигляд, новітні системи підлоги, опалення, кондиціонування повітря і освітлення в приміщеннях логістики і складах працюють безпечно і ефективно.

Ви хотіли б підтримати впровадження нової логістики або складу? Поговоріть з нами - ми раді супроводжувати вас від першої концепції до вирішення для приміщення під ключ.

Склад з вантажними рампами для вантажних автомобілів

Склад з вантажними рампами для вантажних автомобілів

Зовнішній вигляд логістичного складу

Зовнішній вигляд логістичного складу

Логістичний зал серії H-LINE

Логістичний зал серії H-LINE

Складські приміщення з палаток серії S-LINE

Складські приміщення з палаток серії S-LINE

ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЛОГІСТИЧНІ ТА СКЛАДСЬКІ ТЕНТОВІ КОНСТРУКЦІЇ

 

Намети для сільськогосподарської обробки або відновлення ґрунту

Рішення для мобільних палаток від RÖDER INDUSTRY & TRADE є відмінною можливістю для реалізації сільськогосподарських проектів незалежно від погодних умов. Різні системи наметів охоплюють широкий спектр профілів використання - від успішного і прибуткового вирощування овочів і фруктів при низьких температурах до стійкого відновлення структурно пошкоджених ґрунтів. Системи наметів від RÖDER надзвичайно стабільні, стійкі до атмосферних впливів і можуть бути швидко встановлені або зняті - незалежно від типу ґрунту. Якщо місце розташування приміщення (палатки або залу) змінюється через те, що відновлення ґрунту було завершено або будова була перенесена на інше поле, мобільна система наметів RÖDER просто змінює своє місце розташування.

Різні варіанти обладнання адаптують рішення для приміщень від RÖDER INDUSTRY & TRADE саме до запланованого сценарієм застосування: теплоізоляційні покриття, системи опалення та кондиціонування повітря захищають рослини, ґрунт і співробітників від несприятливих погодних умов, системи збору дозволяють очистити забруднену воду, спеціальні системи воріт і дверей забезпечують швидкий та безпечний доступ.

Ми ваш партнер для сільськогосподарських палаток і залів. Поговоріть з нами - разом ми розробимо індивідуальне рішення для вашого проекту!

Використання промислових палаток у сільскому господарстві

Використання промислових палаток у сільскому господарстві

Укриття дослідної ділянки поля наметами для сільского господарства

Укриття дослідної ділянки поля наметами для сільского господарства

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок