Будівлі швидкого зведення (зали легкої конструкції) в основному використовуються, коли потрібно тимчасове, швидке вирішення проблеми вузького місця на складі або виробничій ділянці. Мобільні склади S-Line, складські намети T-Line і легкі зали H-Line RÖDER характеризуються продуманим дизайном, який забезпечує швидке складання і розбирання; Високоякісні матеріали забезпечують надійність і довговічність. Якщо після побудови такого легкого будівельного залу потреба в просторі знову зросте, зал можна буде швидко і легко розширити завдяки значній модульності тентових систем від RÖDER. Ще одна перевага: пропоновані мобільні приміщення надзвичайно універсальні - їх можна встановити практично на будь-якій поверхні, навіть на ґрунті, і вони надзвичайно стійкі до атмосферних впливів. Зали серії H-Line від Röder підходять навіть для тимчасового розміщення людей. Завдяки додатковим системам опалення або кондиціонування, їх можливо використовувати протягом усього року.

Основні елементи тентових конструкцій RÖDER
Основні елементи легкого залу RÖDER

ВИРОБНИЦТВО В ЗАЛАХ ШВИДКОГО ЗВЕДЕННЯ І ПРОМИСЛОВИХ ПАЛАТКАХ ВІД RÖDER

"Легкі" зали, що швидко монтуються, та промислові намети підходять для широкого спектру застосувань, включаючи виробництво. Дуже важливо заздалегідь з'ясувати всі вимоги і законодавчі норми, щоб уникнути помилок планування. З технічної точки зору, будівництво фундаменту не є обов'язковою умовою для використання легких залів і промислових наметів; однак, необхідність може виникнути з місцевих умов, передбачуваного застосування або вимог відповідального будівельного управління.

У вас є питання щодо легких залів або промислових наметів? Зв'яжіться з нами!

ЗНАЧНО ЕКОНОМНІШЕ ОРЕНДУВАТИ ЗАЛ ЛЕГКОЇ КОНСТРУКЦІЇ НІЖ ЙОГО КУПУВАТИ

Високоякісні легкі зали можуть бути спроектовані і налаштовані для постійного використання. Однак, якщо необхідно подолати тільки тимчасове рішення, в більшості випадків рекомендується орендувати легку будівлю, а не купувати її. Це рішення є особливо економічним, гнучким і таким що зберігає ресурси - якщо виробництво або склад більше не потрібні, його можна розібрати і повернути. Таким чином, простір що займав колишній зал знову стає вільним і може бути використаний для інших цілей.

КОМПЛЕКСНІ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Навіс
Навіс
 • Дах
 • Захист від дощу і сонця
 • -
 • -
 • -
Неутеплений
Неутеплений
 • Дах і стіни
 • Захист від дощу і сонця
 • Захист від вологи
 • -
 • -
Утеплений
Утеплений
 • Дах і стіни
 • Захист від дощу і сонця
 • Захист від вологи
 • Захист від конденсату
 • Температурний режим
ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
 • Термічне покриття даху
 • Відвід дощової води
 • Завантажувальна рампа
 • Ворота-ролети електричні
 • Системи вікон і дверей

"ЛЕГКА" БУДІВЛЯ - УНІВЕРСАЛЬНА І НЕДОРОГА

Легка конструкція - дуже економічне рішення для постійних, тимчасових або реконструйованих будівель. Легка конструкція вкрита тентом, який не тільки не поширює горіння, але також відштовхує воду і бруд. Він пропонує яскравий інтер'єр і надійний захист від будь-якої негоди.

КОРИСНІ ЗАХОДИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ

Протипожежний захист має першорядне значення так саме і в області легких залів та промислових наметів. Вогнезахисні матеріали, а також спринклерна і пожежна сигналізація є частиною додаткового обладнання наметів RÖDER і забезпечують стійку і надійну безпеку.

Безліч варіантів приміщень для промисловості

Безліч варіантів приміщень для промисловості

Зручне переміщення та зберігання вантажів

Зручне переміщення та зберігання вантажів

КУПУЙТЕ, ОРЕНДУЙТЕ АБО БЕРІТЬ У ЛІЗИНГ ЗАЛ ЛЕГКОЇ КОНСТРУКЦІЇ

Зал легкої конструкції - це завжди дуже вдале рішення. Той факт, що легкий зал можна спорудити майже на всіх поверхнях без будь-якого фундаменту, виявився дуже цінним у багатьох областях. Складання зазвичай досить просте. Тому вибір того, чи варто купувати легкий зал, що вживається, чи, скоріше, новий, не такий простий. Завдяки високій якості легкий зал прослужить довгий час, тому придбати такий зал що вже використовувався раніше не проблема. За бажанням також має сенс взяти напрокат легкий мобільний зал, залежно від місця та тривалості використання.

Багатьом клієнтам подобається використовувати пропозицію орендувати легку будівлю. Таким чином, можна легко відрахувати щомісячні витрати на оренду і при цьому залишатися ліквідним. Незважаючи на те, що довгий термін служби легкого залу також забезпечує хорошу вартість при перепродажі, багато хто вибирає варіант оренди. Лізинг (орендована з викупом) також дуже популярний варіант.

РІЗНЕ ВИКОРИСТАННЯ - РІЗНА ЦІНА

Легкі зали можна використовувати дуже по-різному, тому змінюються не тільки розміри, дизайн та обладнання залу, але і ціни. Легкі зали можна використовувати як склад для промисловості та комерції, як виробничий цех, як пункт пакування посилок, як автосалон або як машинобудівний цех. Можливості майже необмежені.

КУПУЙТЕ ЗАЛУ ШВИДКОГО ЗВЕДЕННЯ - ЕКОНОМНО І НАДІЙНО

Легкий зал має легкість, яку може запропонувати наметовий зал (палатка), поєднану з комфортом сталевого залу. Великою перевагою є те, що легкий зал можна побудувати за дуже короткий час. Хороший клімат, який створює легка будівля, також є дуже великою перевагою. Він також може бути побудований на багатьох різних поверхнях, наприклад, на асфальті, гравії або тротуарі. Легка будівля залу готова протягом декількох днів. Це навіть можливо зробити власними силами. Якщо зал потрібен в іншому місці, його можна легко демонтувати і знову зібрати на новому місці.

Легке встановлення мобільного складу в зручному для вас місці

Легке встановлення мобільного складу в зручному для вас місці

Додаткові приміщення для зберігання навантажувальної техники

Додаткові приміщення для зберігання навантажувальної техники

ЗАЛ ЛЕГКОЇ КОНСТРУКЦІЇ - ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО

При затвердженні залу легкої конструкції, процедури дозволу на будівництво відповідних будівельних органів відрізняються дуже часто, залежно від проекту та регіону. Однак у багатьох випадках спрощена процедура отримання дозволу на будівництво наших залів є цілком достатньою. Ми раді допомогти!

 

ПРОМИСЛОВІ ПАЛАТКИ - ОЗБРОЄННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ЗАСТОСУВАННЯ

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ І ТОРГІВЛІ

Промислові намети - дуже стійке, але гнучке рішення для укриття. З такою палаткою можна легко адаптувати приміщення для зберігання до відповідної ситуації протягом короткого часу. Все більше і більше компаній змушені пристосовуватися до нової структурі ринку, тому немає часу на складне будівництво приміщень. Промислові намети сьогодні абсолютно універсальні. Принцип дуже простий, використання спеціальних матеріалів в поєднанні з дуже добре продуманою конструкцією залу створює дуже популярне рішення для будівництва залу.

Ефективне і гармонійне використання промислових приміщень на підприємстві

Ефективне і гармонійне використання промислових приміщень на підприємстві

Укриття з тенту для ремонту ділянки даху

Укриття з тенту для ремонту ділянки даху

КУПИТИ АБО ОРЕНДУВАТИ ПРОМИСЛОВУ ПАЛАТКУ - ПРИЙНЯТНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ВИМОГ

Промислові намети бувають самих різних розмірів, так що вони доступні для будь-якої площі. Великою перевагою промислових палаток є те, що їм не потрібно складна підстава (основа). Вони мають дуже малу вагу, тому їх можна легко зводити на піску, асфальту, гравію, бетону або тротуарній плитці. Залежно від поверхні для кріплення промислових наметів використовуються або дюбелі для важких умов експлуатації, або довгі штифти.

ПОКУПКА ПРОМИСЛОВИХ НАМЕТІВ ЩО БУЛИ У ВИКОРИСТАННІ

Використані промислові палатки також є хорошим рішенням, тому що вони виготовлені з високоякісних матеріалів і мають тривалий термін служби. Вони також дуже недорогі і легко розширюються. Тому завжди варто купувати вживану промислову палатку. Її завжди можна адаптувати до відповідних вимог, незалежно від того, як розвивається ринок або ситуація із замовленнями.

РОЗРАХУНКОВІ ВИТРАТИ - ОРЕНДА ПРОМИСЛОВОГО ЗАЛУ

Якщо ви не хочете відразу вкладати кошти в нову промислову палатку чи залу, ви також можете орендувати відповідну залу за доступними цінами. Це має велику перевагу, оскільки ліквідність компанії не піддається негативному впливу. Зазвичай також можна купити промисловий намет в кінці терміну оренди.

КУПУЙТЕ ПРОМИСЛОВІ НАМЕТИ І ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЇХ ДЕ ЗАВГОДНО

Установка, використання, демонтаж, транспортування в інше місце і повторне налаштування не завдасть вам проблем з промисловим наметом. Саме цю гнучкість цінують наші клієнти.

Чи маєте ви будь-які запитання чи хочете поради? Дзвоніть нам: +38 044 364 9334

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок