ТЕНТ ПЛЕТТАК - всі послуги з тентових конструкцій

Для того щоб отримати бажане приміщення недостатньо просто купити або орендувати конструкцію необхідного розміру і форми. Цю конструкцію потрібно ще зібрати, а також надати приміщенню зовнішній вигляд і інтер'єр які відповідали б тій події або призначенню заради якого це приміщення зводилося.

Питання про необхідність покупки або оренди приміщення розглядається на сторінці, на яку ви можете перейти зараз. Там також ви зможете дізнатися про таку опцію як лізинг, яку можна уявити як довгострокова оренда майна (в нашому випадку це тентовий павільйон або шатро) з подальшим правом викупу.

Установку тентової конструкції необхідно виконувати в суворій відповідності з рекомендаціями технічної документації. Це важлива умова виконання якої забезпечує стійкість і надійність конструкції, а, отже, і безпеку її експлуатації. А хто може краще виконати такий монтаж як не спеціально підготовлена ​​бригада робітників, яка має багаторічний досвід у цій справі? Природно, що така монтажна бригада входить до складу ТЕНТ ПЛЕТТАК і часто наші клієнти із задоволенням використовують таку послугу. Це допомагає їм економити час на пошук організацій з установки конструкцій тентів і оберігають їх від ризику неякісного монтажу.
Наявність власної служби логістики, транспорту, вантажних машин і механізмів дозволяють нам точно виконувати встановлений згідно з договором, план постачання конструкцій на об'єкт.

Безперервний тісний контакт з менеджерами групи RÖDER допомагає нам забезпечувати наших клієнтів різними додатковими елементами, такими як, прозоре покриття тенту, сендвіч-панелі, "теплий дах", вікна, двері, ворота, підлогове покриття, системи електроживлення і кондиціонування, а також інші елементи.

За час роботи з тентами ми налагодили зв'язки з кількома дизайнерськими компаніями, які із задоволенням допоможуть вам прикрасити ваше приміщення з урахуванням ваших уподобань для проведення заходу сімейного або корпоративного рівня, виставкового стенду або презентації компанії.

Крім того, ТЕНТ ПЛЕТТАК пропонує свої власні ресурси по встановленню таких додаткових компонентів як сцена або подіум, що складаються з елементів будівельного риштування та опалубки.

Все це створює атмосферу, що відповідає вашому заходу або спеціальному призначенню вашого мобільного приміщення.

Якщо у вас є сумніви у виборі потрібної вам конструкції або її планування, ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які із задоволенням допоможуть Вам.

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок