Запрошуємо Вас відвідати наш стенд №25 на Міжнародному Форумі Івент Індустрії, який пройде 19-20 лютого 2021 року в місті Львів.

 

Четвертий Міжнародний Форум Івент Індустрії - це стартовий майданчик для відновлення галузі подій та її стрімкого злету до нових висот. Удосконалення професійних навичок і активний пошук інноваційних рішень - майбутнє івент-індустрії і залежить від прагнення і зусиль кожного представника галузі.

На нашому стенді №25 ви зможете отримати інформацію про найбільш інноваційні розробки каркасно-тентових конструкцій з алюмінію для самих різних подій які тільки Ви зможете вигадати.

Конструкції тентів які пропонує ТЕНТ ПЛЕТТАК використовуються майже у всьому світі незалежно від кліматичних умов і ґрунту для встановлення. Сфера використання мобільних ангарів, павільйонів і наметів RÖDER практично не має обмежень: від намету площею в кілька квадратних метрів для виставки або торгової точки до багаторівневих - в 3 поверхи - залів для проведення заходів найвищого рівня на сотні відвідувачів.

feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок