Шатро PAGODA серії C-TENTS - шикарний вигляд і гнучка адаптація

Палатка пагода з серії RÖDER C-TENTS поєднує в собі широкий спектр позитивних властивостей: стиль, естетика, доступність в різних варіантах і розмірах та гнучкість застосування для самих різних цілей. Велика кількість аксесуарів сприяють створенню повної індивідуалізації палатки. Яскравою візуальною особливістю є високий загострений дах, який надає багато місця для декоративних елементів, звукових і світлових технологій або інших аксесуарів. Ретельно продумана конструкція шатра-пагоди забезпечує особливо швидке встановлення і розбирання - практично в будь-якому можливому місці.


Ширина  300 - 600 cм  800, 1000 см
Довжина / Крок збільшення  300 - 600 cм  400 / 500 см
Висота стінки  229 cм  240 / 300 см
Висота стелі  299 - 368 cм  382 -  485 см
Найвища точка даху  396 - 565 cм  622 - 719 см

грайлива та елегантна:палатка-пагода на будь-який випадок

Пагода C-TENTS універсальна - як палатка для вечірок, шатер, святкова палатка, зона мобільних продажів або павільйон для заходів, приватних вечірок або великих урочистостей. Деякі варіанти наметів пропонують можливість використання спеціальних варіантів фасадів, дверей і ПВХ-покриття. У поєднанні з додатковими технічними аксесуарами, такими як звукові та освітлювальні системи і індивідуальна меблі, пагода-палатка RÖDER стає центром кожної вимогливого події.

наметові містечка з шатра Пагода

Для заходів, які вимагають багато місця, кілька шатро-пагода, а також інші моделі наметів з портфоліо RÖDER, можуть бути об'єднані для створення привабливого наметового ландшафту (містечка). Різноманітні варіанти дизайну і інноваційна модульна система залишають майже нескінченний простір для творчості, не знижуючи ефективність і дієвість гнучких рішень для приміщень.

два варіанти палаток для вдалої презентації

Намети серії C-TENTS доступні в двох різних варіантах: у вигляді класичного шатра Pagoda Highlight і у вигляді павільйону CUPOLA, який вражає особливо сучасною естетикою. Доступні різні розміри обох варіантів наметів. Спеціальні конструкції з індивідуальними розмірами в основі і висотою стінки також можуть бути виконані за запитом.

дах з характером

Палатка C-TENTS Pagoda Highlight увінчана характерною конструкцією даху, яка характеризується високим куполом без складок, який надає цьому шатру особливо стильного вигляду. Різьба у верхній частині даху дозволяє включати декоративні елементи, такі, наприклад, як прапор.

Хочете дізнатися більше про шатро для заходів із серії C-TENTS? Просто напишіть нам - наша досвідчена команда буде рада проконсультувати вас!

Нижче ви знайдете список ключової інформації для стандартної Пагоди C-TENT Highlight. Якщо вам потрібна більш детальна інформація, будь ласка, зверніться до технічного опису.


завантаження

    Огляд тентових конструкцій наметів C-TENTS RÖDER (1.7 MБ)


    Технічні дані шатру Pagoda серії C-TENTS RÖDER 300 - 600 см (1.7 MБ)


    Технічні дані шатру Pagoda серії C-TENTS RÖDER 800 - 1000 см (1.7 MБ)


feedback

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!

+38 (044) 364 93 34

Ми підтримаємо ваші проекти!

ЗАПИТАТИ ЗАРАЗ

×
Замовити дзвінок